Navigace

Kontaktní informace

Adresa:
SH Control s.r.o.
Na Výsluní 1234
Neratovice
277 11

Tel.:
315 684 759
315 683 187

info@shcontrol.cz
www.shcontrol.cz

SH Control

Firma SH Control vznikla v roce 1992 z   pracovníků zabývajících  se realizací a údržbou řídících systémů v petrochemickém průmyslu. Stala se dodavatelem programového vybavení především pro řídící systémy firmy Honeywell v oblasti petrochemie a teplárenství. Jedná se o řízení rozsáhlých technologických celků jako odsíření ropy, výroba PVC, výroba polystyrenu, řízení kotlů, parních  a plynových turbin.
Vedle této základní činnosti se firma věnuje od počátku i řízení malých vodních elektráren, pro které byl vyvinut vlastní řídící systém a celá řada potřebných měřících přístrojů a ochran. Vzhledem k  velkému počtu těchto aplikací jsme získali bohaté zkušenosti s řízením synchronních i asynchronních generátorů, provozováním elektrárny v ostrovním chodu i s optimalizací chodu několika turbin v tzv. průtočném režimu.
Naši pracovníci získali rovněž bohaté zkušenosti v oblasti najíždění technologických celků, protože u všech  aplikací se zúčastňují i jejich uvádění do provozu.

Aktuality

Vodní elektrárna Chladilnik, Bulharsko

25.9.2012 - Dosud největší realizace v oboru vodních elektráren byla dokončena na jaře letošního roku.

Celý příspěvek | Rubrika: Reference

MVE Libchavy

9.2.2011 - V pěkném prostředí podhůří Orlických hor byla rekonstruována další z řady tuzemských malých vodních elektráren.

Celý příspěvek | Rubrika: Reference

PREOL Lovosice

24.2.2010 - V těchto dnech se dokončuje dokumentace klíčového projektu loňského roku – projekt kompletního řízení nového závodu na zpracování řepkového semene – PREOL Lovosice, a.s.

Celý příspěvek | Rubrika: Reference

Copyright © 2008 SH Control
Stránky využívají redakční systém Apollo.